o nás
Firma vznikla v roce 1997. Od této doby prošla bouřlivým vývojem. V roce 1998 se transformovala do sdružení "H", v roce 2001 byla přejmenována na sdružení A-industris. V roce 2003 došlo k zániku sdružení. Vznikla firma atelier HODEK. Základní data firmy zůstávala stejná, měnil se jen název firmy.

Společnost se specializuje zejména na reklamní malby. Fasády, automobily, interiery, veletržní stánky, billboardy, bodypaiting, cokoli jiného, co Vás napadne graficky upravit. Pracujeme po celém území republiky, máme zkušenosti i s prací v zahraničí.

Naši klientelu tvoří zejména agentury zajišťující kompletní reklamní servis. Takto jsme realizovali zakázky například pro Pepsi Colu, konzervárny Hamé, Východoslovenské Železárny, Mountfield, Alianz a další.

Schopnost kvalitně realizovat i ty nejtěžší požadavky klientů, nás jistě nestaví na poslední místo v oboru. Specializujeme se zejména na realizaci obtížných a velmi obtížných představ našich zákazníků. Namátkou - 4 nákladní automobily pro HUMANIC. Na každém automobilu tři portréty modelky. Celkem tedy dvanáct stejných portrétů, ručně malovaných ( airbrush ), v prvotřídní kvalitě. Našli by se další příklady. Stačí se jen podívat do galerie...

... a pak si přát.
(c) 2005 atelier HODEK, Tuřanka 52, 627 00 BRNO, tel.: +420 603 429 215, atelier.hodek@seznam.cz